ZEC Rawa Mazowiecka zdobywcą LAURU CIEPŁOWNICTWA

Home  >>  Ogłoszenia  >>  ZEC Rawa Mazowiecka zdobywcą LAURU CIEPŁOWNICTWA

LAUR CIEPŁOWNICTWA  stanowi wyróżnienie przyznane przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie za wkład w rozwój sektora ciepłowniczego. Zgodnie z Regulaminem nagrody są przyznawane w trzech kategoriach wielkościowych przedsiębiorstw ciepłowniczych:  kategorii przedsiębiorstw o rocznej sprzedaży ciepła poniżej 200 tys. GJ, w kategorii przedsiębiorstw o rocznej sprzedaży ciepła w granicach 200 tys. – 1 000 tys. GJ oraz w kategorii przedsiębiorstw o rocznej sprzedaży ciepła powyżej 1 000 tys. GJ. Przyznanie nominacji w poszczególnych kategoriach a następnie wyłonienie laureatów nagród przez niezależną Kapitułę Laurów jest poprzedzone corocznym badaniem w szczególności: sytuacji ekonomiczno-technicznej oraz zaangażowania w działalność społeczną przedsiębiorstw ciepłowniczych w Polsce.

ZEC Rawa Mazowiecka otrzymała LAUR CIEPŁOWNICTWA w kategorii wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze – zgodnie z maksymą “Pierwszy wśród równych” – sprzedaż ciepła poniżej 200 000 GJ.  Wręczenie nagród odbyło się 10 września 2018 r. w trakcie Sesji Inauguracyjnej XXII Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach. Uhonorowanie Naszego Zakładu najbardziej prestiżową dla przedsiębiorstw z branży ciepłowniczej nagrodą stanowi wyraz uznania w środowisku ekspertów, a co za tym idzie jest dla Nas szczególnym osiągnięciem.

Laurrr

sdr

zdjecie 1zdjecie 2

Data: 18 września 2018, Wstawione przez: , w Ogłoszenia, Możliwość komentowania ZEC Rawa Mazowiecka zdobywcą LAURU CIEPŁOWNICTWA została wyłączona
Skip to content