INFORMACJA O przetwarzaniu danych osobowych przez Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o.o.

Home  >>  Ogłoszenia  >>  INFORMACJA O przetwarzaniu danych osobowych przez Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o.o.

Szanowni Państwo,

W dzisiejszych czasach dostępność do informacji jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej, ilość przetwarzanych informacji gwałtownie rośnie i coraz trudniej nadzorować co się z dzieje z naszymi danymi. W konsekwencji coraz powszechniejsze stają się zagrożenia związane z nielegalnym wykorzystywaniem przekazywanych przez nas danych.

Mając na względzie powyższe mamy świadomość, że przekazując nam swoje dane, obdarowujecie nas Państwo olbrzymim kredytem zaufania. Pragniemy Państwa poinformować, że Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. przykłada szczególną uwagę do zagadnień związanych z bezpieczeństwem danych. Nieustannie pracujemy nad tym, aby dane były przetwarzane w Spółce w sposób bezpieczny i transparentny.

W przeddzień wejścia w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
chcielibyśmy przekazać Państwu pełną informację na temat podstaw prawnych przetwarzania danych osobowych w Zakładzie Energetyki Cieplnej Spółka z o.o.

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informację w zakresie ochrony danych osobowych w Spółce będą dla Państwa pomocne.

Treść INFORMACJI o przetwarzaniu danych osobowych przez Zakład Energetyki Cieplnej sp z .o.o

Z poważaniem

Prezes Zarządu

Data: 24 maja 2018, Wstawione przez: , w Ogłoszenia, Możliwość komentowania INFORMACJA O przetwarzaniu danych osobowych przez Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. została wyłączona
Skip to content